Do Betlejem pospieszajcie przywita Pana

DSC06488

31 stycznia 2016 w naszej parafii gocia Dziecico – Modzieowa Orkiestra Dta z Nielisza. Opiekunem i jednoczenie dyrygentem teje Orkiestry jest pan Robert Supski. Orkiestra uwietnia opraw Mszy witej o godzinie 10.00.

Dzieci i modzie wykonay pikne znane koldy na instrumentach dtych takich jak saksofon, trbka czy klarnet. Msz wit rozpocza kolda ? Anio Pasterzom mwi? a na zakoczenie moglimy usysze ?Wrd Nocnej Ciszy?. Koldy w wykonaniu orkiestry bardzo trafnie wspgray ze piewem wiernych. Parafianie byli pod wraeniem wystpieniu modziey. Bya to ju ostatnia niedziela, podczas ktrej piewa si koldy, dlatego wystp Dziecico- Modzieowej Orkiestry Dtej z Nielisza w sposb bardzo podniosy i efektowny powoli zakoczy okres koldowy. Mamy nadziej e orkiestra ta niejednokrotnie jeszcze odwiedzi nasz parafi by uwietni Liturgi Mszy witej lub po prostu koncertowa dla naszych parafian.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *