Dzie Dziadka i Babci

W dniach 21 i 22 stycznia obchodzilimy dzie Babci i Dziadka. W naszej parafii w niedziel 24 stycznia zostaa odprawiona uroczysta Msza wita w intencji Bab i Dziadkw, na zakoczenie dzieci i modzie przedstawia dla nich Jaseka i zoya yczenia z okazji ich dnia. Po Eucharystii wszyscy chtni przeszli do pobliskiej wietlicy gdzie odbyo si mie spotkanie przy wsplnym stole, gdzie kady z obecnych otrzyma pamitkow laurk wykonan przez dzieci i modzie naszej parafii.

Caujc z szacunkiem donie Babciom i ciskajc serdecznie rce Dziadkom, polecajmy ich opiece witych Joachima i Anny, proszc ? za Janem Pawem II? ?aby wyjednali nam dar mdrej mioci do ludzi starszych, aeby w naszym spoeczestwie kada rodzina i wszyscy jej czonkowie umieli strzec, objawia i przekazywa mio? (?Familiaris consortio? 17).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *